Here's how much money YouTube paid creators for a video with 100,000, 1 million, and 150 million views, according to top YouTube creators. Advertisement This article has been updated to reflect
So basically I took how much a group of v bucks cost (1000/11.95 for example) and I did that for each group (1000,2800,5000,13500) then I found the average and it turns out 1 vbuck is about a dollar not bad right?
VALORANT Points (VP) are a form of premium currency in VALORANT that can only be obtained by purchasing with real money. They are used for purchasing cosmetics, Radianite Points and upgrading to the Premium track of Act Battle Passes. Players can see how much money they have spent on their account buying VALORANT Points by using a Riot Support article for "Checking Your Purchase History
Now $18.17. $24.99. Monopoly Fortnite Flip Edition Board Game for Teens and Family Ages 13 and Up, 2-4 Players. 3+ day shipping. Sharper Image® Laser Tag Attack Pack 2-Player Tactical Precision with Compatible With Handtank Laser Tag Sets, Easy Reload with Lights and Sound Effects, 2-pieces, White, Age 8. Sacramento Supercenter Buy Fortnite